Wykonujemy cynkowanie ogniowe i galwaniczne. To dwie najpopularniejsze techniki, które skutecznie zabezpieczają metal przed korozją. W przypadku cynkowania ogniowego proces polega na pokryciu materiału warstwą cynku poprzez zanurzenie go w płynnym metalu o temperaturze około 450°C. W wyniku tego powstaje gruba i jednorodna powłoka, która chroni metal przed działaniem wilgoci, soli czy innych agresywnych substancji.

Cynkowanie galwaniczne polega na pokryciu powierzchni metalu cienką warstwą cynku za pomocą procesu elektrolizy. Pozwala to na uzyskanie bardziej precyzyjnej i cieńszej powłoki niż w przypadku metody ogniowej, co sprawia, że jest ono szczególnie odpowiednie dla mniejszych elementów czy detali. Technika ma też swoje wady – przede wszystkim wytworzona w czasie procesu powłoka jest mniej odporna na uszkodzenia mechaniczne. Znamy doskonale obie metody i zawsze dobieramy najkorzystniejszą z nich.

Usługi cynkowania ogniowego

Realizujemy usługi cynkowania ogniowego dla różnego rodzaju klientów. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, które umożliwiają wykonanie zamówień z ogromną starannością i precyzją. Możemy zrealizować nie tylko niewielkie zlecenia, ale i większe serie. Dbamy o wysoką jakość wykonania i terminową realizację niezależnie od ilości zamówionych produktów. Zawsze dobieramy odpowiednie metody i sprzęt do materiałów, z jakimi pracujemy.

śruby

Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, nie ograniczamy się jedynie do świadczenia usług cynkowania metali. Możesz nam powierzyć również hartowanie śrub, a także wiele innych zadań, które pozwolą Ci na wykonanie zamierzonych prac zgodnie z harmonogramem. Zawsze służymy wsparciem i doradzamy najlepsze rozwiązania. Naszą wiedzę czerpiemy z wieloletniego doświadczenia, które nas wyróżnia.

Śruby cynkowane ogniowo

Specjalizujemy się w wykonaniu śrub cynkowanych ogniowo. Charakteryzują się one dłuższą żywotnością, odpornością na czynniki zewnętrzne czy uszkodzenia mechaniczne. Pasują one doskonale do różnego rodzaju projektów, a ich wykonanie zawsze będzie wyróżniać się najwyższą jakością. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu.