Jesteśmy wiodącym producentem prętów gwintowanych. Nasze produkty cenione są za wysoką jakość wykonania, a także niezwykłą precyzję i powtarzalność wymiarów. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie, między innymi w łączeniu konstrukcji opartych o szalunek, jak również w montażu więźby dachowej. Dlatego też współpracujemy z przedstawicielami różnych branż.

 

śruby

Pręty gwintowane

Pręty gwintowane to metalowe elementy o określonej długości, na których powierzchni znajduje się gwint. Samo gwintowanie polega na nacinaniu rowków na powierzchni pręta, co pozwala na łączenie go z innymi elementami za pomocą nakrętek. Produkty występują w różnych rodzajach, które różnią się między innymi materiałem wykonania, średnicą czy klasą wytrzymałości. Najczęściej stosowanymi materiałami są stal konstrukcyjna, nierdzewna oraz ocynkowana. W zależności od potrzeb, pręty mogą mieć różne średnice – od kilku do kilkudziesięciu milimetrów.

Także dostępne w naszej ofercie produktów pręty gwintowane cechuje różnorodność w zakresie sposobu wykończenia. Wykonujemy gwintowania:

  • dwustronne,
  • prawostronne,
  • lewostronne.

Dostępne są ponadto różne klasy twardości, grubości przekroju, profilu prętów z gwintem. Umożliwiamy również dodanie estetycznego wykończenia w postaci ocynkowania, czy też barwienia. Wytwarzane są one w zależności od przeznaczenia ze stali nierdzewnej, czy kwasoodpornej, co niewątpliwie ułatwia łączenie elementów konstrukcyjnych w budownictwie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach, zapraszamy do kontaktu. Jako doświadczony producent prętów z gwintem podpowiemy Ci najlepsze rozwiązania. Zaproponujemy ponadto możliwość skorzystania z oferty specjalnej wyrobów metalowych, aby współpraca z nami oznaczała dla Ciebie same korzyści. Sprawdź nas jeszcze dziś.